2 * hvězdičkové hotely na Kypru

Řadit dle:
Hledáte nějaké ubytování na Kypru za skutečně příznivou cenu? Nezáleží Vám ani tolik na vybavení? Hledáte něco na jednu noc? Chcete něco opravdu levného? Pak hledáte správně mezi 2 hvězdičkovými hotely na Kypru!
5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Mariandy Hotel StarStar

Foto: Mariandy Hotel
Lokalita: Larnaka
Hodnocení hostů
76 %

Mariandy Hotel se nachází na pobřeží v Larnace. Nabízí venkovní bazén a vířivku. U všech pokojů je balkon s výhledem na Středozemní moře. Wi-Fi ve společných prostorách je k dispozici za příplatek.


2. Kasgar Court Hotel StarStar

Lokalita: Karaoğlanoğlu
Hodnocení hostů
71 %

Situated in Central Kyrenia, 2 km from Kyrenia Castle, Kasgar Court Hotel features a terrace and views of the mountain. Guests can enjoy the on-site bar. Sea shore is just 50 metres from the property. There is a 24-hour front desk at the property.


3. Axiothea Hotel StarStar

Foto: Axiothea Hotel
Lokalita: Paphos City
Hodnocení hostů
92 %

Rodinný hotel Axiothea se nachází v historickém centru města Paphos. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a nádherným výhledem na Středozemní moře. Podává se zde snídaně. K zázemí patří bar a soukromá umělecká galerie.


4. Glaro Garden Hotel StarStar

Lokalita:
Hodnocení hostů
90 %

Situated on the seafront in Ayia Trias and featuring a private beach area, Glaro Garden Hotel has free WiFi. Featuring a garden, this 2-star hotel has air-conditioned rooms with a private bathroom.


5. Livadhiotis City Hotel StarStar

Foto: Livadhiotis City Hotel
Lokalita: Larnaka
Hodnocení hostů
84 %

Livadhiotis City Hotel se nachází v centru Larnaky, 100 metrů od známé pláže Phinikoudes, a nabízí pokoje s balkonem a satelitní TV i ve všech společných prostorách zdarma dostupné Wi-Fi.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: